Profil firmy

Od roku 2005 sa firma špecializuje na sieťové technológie a ich integráciu do prostredia malých a stredne veľkých firiem a domácností. Naším cieľom je uspokojiť vaše požiadavky na vysokej úrovni. Špecializujeme sa najmä na návrh, realizáciu a správu počítačových sietí, predaj sieťových alebo počítačových komponentov.

Ponúkame kompletné vybudovanie počítačových sietí. Snažíme sa aplikovať technológie, ktoré prinášajú efektívnosť, a zároveň si zachovávajú priaznivý pomer cena -výkon. Špecializujeme sa aj na pripojenie pomocou bezdrôtových technológií, pomocou ktorých dokážeme zabezpečiť pripojenie aj v odľahlých častiach územia.

Ponúkame neobmedzené vysokorýchlostné pripojenie do siete internet pre najširšiu vrstvu obyvateľstva. Ponúkame najlacnejšie internetové pripojenie v regióne, ktoré si môže dovoliť naozaj každý záujemca už od niekoľko Eur mesačne.

Prečo zvoliť nás?

Ponúkame vám širokú škálu služieb pre domácnosti aj pre firemných zákazníkov, čo nám umožňuje komplexne spracovať požiadavky klientov. Vďaka individuálnemu prístupu sa nám darí vyhovieť požiadavkám skoro každého projektu.

Pripojenie prostredníctvom siete LANDOM dosahuje dostatočnú kapacitnú a kvalitatívnu úroveň, vhodnú nie len pre koncových bytových zákazníkov či firmy, ale už sme aj vo významnej pozícii v oblasti poskytovania internetovej konektivity menším lokálnym poskytovateľom, čo je zaiste dôkazom vysokej stability a kvality za bezkonkurenčné ceny. Naše služby poskytujeme rádiovými spojmi v licencovaných a nelicencovaných.
>>> čítať viac
Nová digitálna káblová televízia je postavená na technológii IPTV (Internet Protocol Television). Ide o technológiu, ktorá umožňuje šírenie TV po počítačovej sieti spolu s inými dátovými službami. Na jednom kábli u účastníka sú poskytnuté naraz tri služby – internet, televízia a telefón. Pre súbor týchto služieb sa používa spoločný názv Triple-Play...
>>> čítať viac